| Deny2011 a întrebat:

Buna TPU joc conquiztador de ceva vreme si de la un timp imi da erori. Ce se intampla?

3 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

Sar putea sa ai probleme cu browseru (mozila, google chrome, opera sau ce folosesti u). Poate e defect. Reinstaleazal
Daca nu e de la el e de la site

| supernatural2011 a răspuns:

Buna./
da si mie mi se bloca jocul la mijloc si trebuia sa ies neaaparat...eu am zis ca este din cauza virusilor.am instalat antivirus si am curatat computerul (aveam o groaza de virusi) si dupa ce am intrat a mers perfect... daca nu este de la joc cred

bye bye tongue

| philips a răspuns:

Nu are cum sa fie de la site. Dezinstaleaza browserul pe care il ai... opera, chrome, opera etc si intaleazal iar sau e posibil sa fie de la flash player, daca nu merge prima varianta dezinstaleaza flash player si descarca alta versiune, bafta! Funda big grin?