| daya11 a întrebat:

La messenger cand vreau sa vorbesc cu cineva nu imi mai apare poza lui adica vad patratu ala unde ar trebui sa fie poza neagru. Dar a mea eu o vad. Ce trebuie sa fac pentru a putea vedea pozele altora. Dau fundita! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Sa dea si el si tu restart. la mess sau la calculator. insa mai mult tuhappy

3 răspunsuri:
| angela89 a răspuns:

Si eu patesc la fel. si nu trebuie dat restart, pentru ca dai degeaba. poate ca trebuie instalata o alta versiune de ym.

| User2 a răspuns:

Du-te in star... apoi in run si scrie asa...regsvr32 jscript.dll iar apoi dupa ce dai ok scrii iar in run regsvr32 vbscript.dll

| CatabRc a răspuns:

Poate persoana cu care vorbeai era pe invizibil ori e vreun virus