| Georgi1599 a întrebat:

La tableta mea s-a stricat mufa de la incarcare, iar prin USB nu cred ca pot sa o incarc. Puteti sa imi spuneti cum as putea sa o incarc deoarece trebuie sa o incarc repede, deci va rog sa raspundeti cat de repede puteti|! P.S. dau funda :*

1 răspuns:
| ionut95alex a răspuns:

S-a stricat mufa de incarcare? Sayonara, n-ai ce sa-i mai faci decat s-o duci la reparat. De ce crezi tu ca nu poti s-o incarci prin USB? Eu asa imi incarc telefonul cand mi-e lene sa ma duc pana la priza, dar se incarca mai greu.