| AurelB a întrebat:

am un Nokia X2, si locul unde trebuie sa bag mufa de incarcare este infundat, am incercat sa il incarc prin mufa de la usb dar nu merge, am mai avut un Nokia c5 si a mers, cum as putea sa-l fac sa mearga sa se incarce prin usb?

Răspuns Câştigător
| Lucimows a răspuns:

Nu se poate. Exista un dispozitiv mai mic, care il conectai la telefon, si mergea incarcarea, dar a disparut de pe piata.

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Fuga la service!
Pana atunci, poti sa pui bateria de la X2 in C5 sau alt telefon si sa o incarci, dupa aceea o muti inapoi!

| spy777 a răspuns:

Desfunda mufa cu un ac subtire sau pune bateria la un incarcator universal

| AurelB explică (pentru spy777):

Am desfundat cu un ac, multumesc!