| Kyzz a întrebat:

Locuiesc in pipera intr-un complex IBIZA SOL.
Care ar fi cea mai buna solutie de a ajunge la scoala(IANCULUI) cu ajutorul mijloacelor de transport...
Eu pot merge cu masina pana la jolie vile.adica capatul lui 301.
avantajos la timp in special

4 răspunsuri:
| Sinedd a răspuns:

@Eustice prea scump cu taxiul... daca stai sa te gandesti!
N-ai ce face...tramvai sau metrou, alege tot una!
Sau daca la tine nu e problema banii, poti merge cu taxiul... dar daca stai sa gandesti cati bani face asa, aia poti sa-ti iei de mancare mai degraba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu camionul de marfa! Adica sa te muti in BUCURESTI! Dracu v-a pus sa va mutati la tara?

| TotEu_8405 a răspuns:

Metroulhappy

| Eustice a răspuns:

Ia taxiul sau fa autostopul.