| DoarOana a întrebat:

M-am hotarat sa imi cumpar o tableta grafica. Nu am avut una pana acum. Ce tablete imi recomandati? Ca pret as vrea sa ajunga pana la 500 RON. De unde pot sa o cumpar? Daca ati luat-o de pe net va rog sa imi dati si mie un link.
Daca o sa ma descurc cu ea atunci imi voi cumpara alta profesionala. Pana atunci, caut ceva pentru incepatori. Ofer fundita.

2 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună Oana.Eu ţi-aş recomanda următorul model din link.Toată lumea vorbeşte că îşi merită banii. În afară de asta, la eMAG vei beneficia şi de livrare gratuită. Accesează http://goo.gl/SdVtB

| Roメette a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi in mallwinking acolo are de toatee big grin

Stiu pe net sunt ff skumpewinking

fundita? big grin