| anonim_4396 a întrebat:

Ma intreb daca ar merita sa-mi cumpar PS Vita? Si ce jocuri pot juca pe ea?

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Poti cauta pe internet sa vezi ce jocuri sunt facute pentru PS vita, eu nu inteleg... daca tot aveti google, de ce tot puneti intrebarea care se gaseste si printr-o secunda de cautare?
Daca ai bani si doresti o consola portabila da, PS vita e cea mai buna consola portabila de pe piata in momentul asta.
Daca vei sta doar acasa sa te joci, eu zic sa strangi bani si sa iti ei playstation 4, ai mai multe optiuni acolo la jocuri + grafica mai buna.

| Sn4k3 a răspuns:

Nu. De banii aia iti cumperi xbox 360 sau mai strangi putin si iti iei xbox one sau ps 4.