| Mihai473736 a întrebat:

Când postezi un video pe privat pe YouTube dar peste o vreme îl faci public,pe ce data o sa fie datat videoul, pe data la care a fost postat prima data ca privat sau pe data de la care a devenit public?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca imi aduc bine aminte, acel video privat de care zici, pe care cateva zile saptamani etc, mai apoi, il faci public va avea ca data afisata data cand a fost el urcat prima data pe Youtube deci data de cand era 'privat'
sper ca nu ma insel
dar nu am timpul necesar sa verific acum pe Youtube;(
si eu da, ma pot insela happy

| Florian80 a răspuns:

Va fi datat cu data pe care o alegi tu