| Rares791 a întrebat:

Buna TPU! Ma intrebam daca stiti vreo tastatura mecanica tip cu taste luminate care sa fie maxim 200 lei

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am luat din Altex (parca) una Scorpion, are mai bine de doi ani si merge bine.
A fost putin, vreo 70 de lei.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/2ZF4cO1 Vezi care are mai multe review-uri! Eu am dat pe 5 stele. Deci toate sunt bune. Doar sa o cauti pe aia cu mai multe ca inseamna ca este mai cumparata.

| UltraSoundSound a răspuns:

Eu folosesc un KG901 de la Marvo, am prins-o la reducere anul trecut cu 175 RON parca (parca...).