| quest_6999 a întrebat:

Buna TPU ma puteti ajuta in problema aceasta? Azi cand am deschis calculator iconitele erau toate normale dar dupa ce am jucat red alert 2 in retea,iconitele nu si-au mai revenit la normal iar eu nu stiu cum sa le mai fac! Ma puteti ajuta? Am postat doua poze ca sa puteti da seama, va rog ajutati! dau fundita (mentionez ca pot deschide programele dar vreau sa aiba la loc iconitele )
http://postimage.org/image/kkmdvyhq3/
http://postimage.org/image/n8hpvcamn/

Răspuns Câştigător
| RalluSmille a răspuns:

Atunci se poate să fii primit viruşi de pe acel joc. încearcă să îţi instalezi un anti virus mai nou...şi dacă ai dăi să steargă viruşi happy dar dacă este agravat mult..adică ai mulţi viruţi trebuie să-ţi reinstalezi windows-ul...

2 răspunsuri:
| RalluSmille a răspuns:

Se poate pentru că s-ar putea să fie jocul marehappy dar poti să dai restart la calculator/ laptop iar după aceea iţi va apărea cum erau înainte de a te jucahappy! Sper ca te-am ajutat!

| quest_6999 explică (pentru RalluSmille):

Am dat de 3 ori restart si degeabasad

| RalluSmille a răspuns (pentru quest_6999):

Atunci se poate să fii primit viruşi de pe acel joc. încearcă să îţi instalezi un anti virus mai nou...şi dacă ai dăi să steargă viruşi happy dar dacă este agravat mult..adică ai mulţi viruţi trebuie să-ţi reinstalezi windows-ul...