| Ale12Ale a întrebat:

Mai demult eu voiam safac un filmulet. Dar nu am pauza la camera ( atunci cand filmez sa pun pauza ). Si ma gandeam ca poate stie cineva daca este vreo aplicatie pentru asta. Va rog ajutati-ma dau FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa filmezi fiecare cadru separat, in diferite videoclipuri si apoi sa le legi cap la coada in Windows Movie Maker, care este super simplu de utilizat. Aplicatie... Nu cred ca exista si nu are rost sa duci camera la un service sa-ti bage un alt soft pe ea...

| Ale12Ale explică (pentru Nitescu_Theodor_1995):

Mersi mult. Dar as mai vrea sa vad ce raspund si alti big grin Insa voiam sa te intreb acea aplicatie Windows Movie Maker il poti descarca pe telefon de pe Magzin Play nu?

1 răspuns: