| loramako a întrebat:

Mi-a luat mama tabletă Allview 4×4 nano și nu-mi mai merge Magazin Play. Când intru zice nici o conexiune şi am scos adresa de internet am rebăgat-o şi i-am dat restart.Nu merge...

Răspuns Câştigător
| Anonimă1666 a răspuns:

Mno.straight face Tabletele și telefoanele Allview nu sunt cine știe ce, am avut și eu telefon Allview dar făcea fițe, și în 2 luni, s-a dus..adică din greșeală l-am scăpat jos și gata! Adică orice om scapă telefonul de mai multe ori dar nu se striga din prima..nu s-a spart sau ceva de genu' dar s-a blocat si nu a mai mers.l-am dus și la cineva sa il repare dar degeaba. Tabletele si telefoanele Allview fac foarte multe fițe.du tableta la un specialist..rezolvă el :p

2 răspunsuri:
| Tpeuuuu99 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa intrebi un specialist big grinwinking!

| TeodoraLavinia12354 a răspuns:

Trebuie sa ai WI-FI si daca ia du-te de unde ati cumparat-o i informeaza-te!