| Albert0123 a întrebat:

Am o tableta seroux surya orionis Δ9. Cand intru pe magazin play imi zice "nicio conexiune" si eu am full wi-fi, de ce ce si ce pot face?

2 răspunsuri:
| SSJGohan3 a răspuns:

Verifica daca iti e conectat contul de gmail pe magazin play si daca e ar trebui sa mearga.e posibil sa fi delogat sau sa aiba nevoie de un refresh aplicatia. Cel mai sigur mod dai logout la contul de google de la accounts sau conturi si log out pe magazin play dupa care te conectezi si sigur iti va merge

| Albert0123 explică:

M.am conectat cu un cont si imi zice nicio conexiune wt si am semnaal wi-fi