| tweety21 a întrebat:

mi.am bagat modemu in pc prin usb si nu mi se activeaza internetul pana acm a mers,am dat la change adapter setting la locL area connection ai am apasat clic dreapta la proprietati si am dat la sharing si am bifat prima casita si imi spune asa :
Unele controale pe aceste proprietati sunt foi dezactivate pentru ca una sau mai multe din netwoek property sunt deja activate.
Pentru a utiliza aceste controluri, inchide toate aceste proprietati si apoi redeschide acest lucru.
Pau unde dau si cum dau sa inchid aceste foi ce trebuie sa fac.
Plz ajutati-ma.
Pentru cel mai detaliat raspuns

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de un driver, iti recomand "Drivere bosster", acel program iti face update la mai multe drivere deodata big grin