| Muntean_Calin_1998 a întrebat:

Mi-am cumparat un iPod Shuffle si nu stiu cum se pune muzica pe el! am descarcat iTunes si nu stiu ce sa fac mai departe! DAU FUNA! SCUZE CATEGORIA

1 răspuns:
| SkyHunter232 a răspuns:

Pai iti iei iTunes pe iPod mai intai si dupa il iei pe Pc tau si dupa aceea iti trebuie un cablu de USB pentru a conecta iPod-ul la Pc tau si dupa cu ajutorul lui iTunes iti pui muzicile pe ea ori poti sa intri de pe tableta direct pe Google si sa cauti muzica dorita. Sper ca te-am ajutat.Succes!