| sieupeaici1976 a întrebat:

Buna TPU!
Mi-am cumparat un smartwatch Canyon Life si cand vreau sa-l conectez la telefon prin aplicatia lui, scrie ca,, Dispozitivul dumneavoastra este sincronizat cu Android. Va rugam sa-l desincronizati pentru a putea utiliza aplcatia Canyon Life". Problema ca nu stiu cum sa-l desincronizez ca sa poata functiona ceasul cum trebuie.
Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Incearca setarile Bluetooth din telefon. Acolo iti arata ce dispozitive sunt conectate la smartphone-ul tau. Daca apare ceasul, il elimini din lista si lasi aplicatia dedicata sa faca legatura intre cele 2 dispozitive.