| Strepix a întrebat:

Mi-am descarcat pe tableta CPU-Z varianta de android de pe Play Store,iar cand selectez SYSTEM, la ROOT Acces imi apare YES.Inseamna ca pot sa ii fac root sau este deja rootata?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E deja.

| AlexL28 a răspuns:

Ar insemna ca e rootata deja, ceea ce e ciudat daca tu nu ai facut-o. Dar CPU-Z are niste probleme cu detectarea root-ului, mai bine incearca cu o aplicatie dedicata pentru verificarea root-ului

| Strepix explică:

Eu cand am primit-o nu i-am facut root.O intrebare am, ce-i ala?