| Daaanciu a întrebat:

mi-am luat acum 2 luni de la cosmote un motorola xt311 fire. nu am folosit mai deloc castile din pachet, doar odata sau de doua ori ca sa vad daca merg si intr. o zi la scoala am constatat ca nu mai merge niciun fel de casca in el. merge sa o introduc, dar nu mai merge la redare. nici sus pe display nu mi. o arata. sper ca m.am facut inteles. ceva pareri?

Răspuns Câştigător
| Bless31 a răspuns:

E la telefon problema... Du-te la astia de la cosmote, te rezolva ei... si eu am patit la felwinkingwinkingwinking funda?

1 răspuns:
| Ckasm a răspuns:

Apasa mai tare cand introduci in telefon.Asa mi s-a intamplat mie la un telefon Nokia.