| AlexSarariu a întrebat:

Mi-am pus aseara ipod-ul la incarcat si mi-a facut scurt circuit priza de mi-a ars incarcatorul si cablul de date. As vrea sa stiu cam cat costa un incarcator care sa fie si cablu de date pentru ipod. Acesta este ipod-ul meu: http://www.phonearena.com/phones/Apple-iPod-touch-4th-ge neration_id5384
Si asta e optional cine este din Pitesti si stie de unde sa cumpara sa-mi lase numele magazinului va rog. Ajutati-ma va rog. E ca si cum as avea masina fara cheie.

2 răspunsuri:
| Codrina13 a răspuns:

Stiu doar cat costa si cred ca poti gasi si pe net la magazinele pentru android thinking Din cate stiam eu, costa vreo 20 de lei un incarcator pentru telefon. dar pentru ipod cred ca este mai ridicat pretul. imi pare rau ca nu te pot ajuta mai mult :3.

| Alin_Aliutza_1992 a răspuns:

Te costa 59 lei in germanos