| manuelaaa a întrebat:

Mi-am schimbat parola de la yahoo massenger, uitand-o mai apoi.Pe facebook mi-a ramas cea veche. Pot afla cumva parola de la massenger cu ajutorul facebookului(am acelasi idi)?
fundite:*!

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Nu, doar raspunzand la intrebarile secrete si ce mai e pe la forget password.
http://www.tutorialepc.ro

2 răspunsuri:
| Cracos a răspuns:

Nu se poate cu faceboookul afla parola de la yahoo
cand faci login la messenger acolo scrie forgot password
si dai acolo dupa aia ca my password doesnt work sau ceva de genu.
bafta

| fuckThisLife a răspuns:

Nu ai cum,dar la forget my password la yahoo messenger o sa gasesti, sunt niste pasi pe care trebuie sa-i urmezi, dar nu este greu