| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a blocat tableta, pentru a o deblocat imi cere emailu' care m-am logat pe contul de google.dar problema cea mai mare este ca nu-mi amintesc parola.Stiti cumva ce as putea face sa o deblochez? Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Atunci cred ca singura sansa e o resetare/resoftare a tabletei. Daca nu te descurci poti merge la un service.

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Poti incerca sa recuperezi parola de la acel cont de gmail, daca ai dat si nr. de telefon la inregistrare e chiar simplu.

| anonim_4396 explică (pentru mont):

Tot nu merge mi-am schimbat parola si nicio sansa.sad

| mont a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci cred ca singura sansa e o resetare/resoftare a tabletei. Daca nu te descurci poti merge la un service.