| anonim_4396 a întrebat:

Nokia C3 sau Blackberry 8250. Funda pentru un raspuns concret!

Răspuns Câştigător
| Cayla a răspuns:

Nokia C3 pentru ca nu se merita BlackBerry 8250. Exact intre Nokia C3 si BlackBerry 8250 am avut de ales. si am ales BlackBerry. si dupa 2 saptamani s-a stricat sadsadsad si este si scump sad Asa ca acum am Nokia C3. Si de cand il am nu am nicio problema cu el. nu sa strikat. Il am de 10 ani.winking

3 răspunsuri:
| Cayla a răspuns:

Ms de funda :*

| Cayla a răspuns:

Na eu intre Nokia C3 si BlackBerry 8250 a trebuit sa aleg laughing. Oricum nu merita BlackBerry ori de care ar fi, adica mie nu`mi placewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze! Am vrut sa spun 8520