| FashionVictim93 a întrebat:

Nu stiu ce am facut la laptop dar nu pot folosi mousul lui cat timp am conectat si mousul optic cu fir si deasupra mousului de la laptop apare un buton portocaliu care pana acum nu mai aparuse si mergea mousul si cu ala optik conectat ..atunci cand deconectez mousul optik merge mousul laptopului.ce pot face sa mearga ca inainte? ...multumesc happy

1 răspuns:
| piti77 a răspuns:

De obicei laptopul are un buton care-i activeaza sau dezactiveaza mouse-ul. vezi daca nu ai apasat cumva acel buton