| andrei1121 a întrebat:

Salut am o intrebare am un laptop HP620 care ii merse wirlesul pe el pana acum jos de tot imi parul calculatorul cu x pe el adica ca nu e conectat wirelsul cu rutaru merg si pe pc merge internetu prin cablu dar de ce pe laptop nu mai merge butonul cu semnul de wirles apare portocaliu si apasai pe el dar nu cauta funda pentru cine imi spune de ce

4 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Nu mai poate sa se conecteze la wireless

si pe calc tot wireless sau prin cablu?

| andrei1121 explică (pentru zuzualina):

Pe pc am cablu bagat in ruter

| zuzualina a răspuns (pentru andrei1121):

Am si e router si nici mie nu mi-a mers o perioada wirelessul

so, incearca pe laptop sa te conectezi cu cablul, mnai simplu

si cred ca trebuie reintalate elementele pentru wireless (sau tot windows-ul)

| CatelusulTau1221 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu