| megapupsishicelena a întrebat:

nu stiu ce am facut sau poate nici n-am facut nimic dar cind am dowlandat programa Real Bokeh (ca un photoshop) cind am dat sal deschid mi-a cerut sal deschid cu o programa ca de exemplu media player, cs4, AIMP3 si altele.cunoasteti cumva vreo programa care iti arata ce drivere sau ceva de genu trebuie sa le instalez sau care imi lipsesc? dau funda 100%, va multumesc mult.

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Este din cauza unui virus care a modificat tipul de fisiere din registri. gasesti aici un "fix" pentru registri http://www.dougknox.com/xp/file_assoc.htm (te intereseaza fisierele EXE si cele LNK)

| Pustiu_Marcello_1983 a răspuns:

Nici nu am inteles big grin