| biancabellaa a întrebat:

Nu stiu ce telefon sa-mi iau. Oscilez intre Alcatel X Pop si Huawei Y300. Ce spuneti? Cine are unul dintre telefoanele specificata il rog sa-mi spuna ce parere are de telefon. Multumesc mult! :*

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Alacatel X este un telefon destul de bun.

| PuFiLiCi98 a răspuns:

Amandoua sunt cam la fel, dar Huawei are procesorul mai mare. Recomand Alcatel.

| Idle a răspuns:

Eu iti recomand Alcatel X Pop deoarece are procesor Dual Core 1 GHz pe cand Huawei are unul simplu Cortex de 1 GHz si pe Alcatel ai Android 4.2 pe cand la Huawei ai 4.1, la camera si memoria RAM sunt identice. Bafta.

| DuduRadu a răspuns:

Eu am Huawei Ascend Y300 si un coleg are Alcatel X Pop singura diferenta dintre ele este ca al meu are 4inch iar al lui are 4.5 deci orice alegere ai face este una buna. A si y300 are caera frontala de 1. 3mega pe cand xpop o are vga