| RaduCilaa a întrebat:

Buna TPU.Nu stiu sincer sa va spun ce am facut dar taskbarul meu de jos acum este sus.Am windows 7.Funda pentru informatii.

Răspuns Câştigător
| TraSneL a răspuns:

Click drepta pe el...debifeaza Lock the Task Bar si mutal jos apoi bifezi la loc ce ti-am zis mai sus

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Dai clik dreapta pe el/properties si ai optiunea task bar location unde selectezi bottom aplly si ok.

| Dana211 a răspuns:

La-i dat tu din greseala! Incearca sa dai click pe el si da-l tot in sus. Daca nu merge cauta pe la proprietati