| AndreeaRlx a întrebat:

pc-ul meu merge foarte foarte greu si am si anti-virus si ma intrebam de ce merge asa, ce altceva ar putea sa aiba?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Iti dau cateva programe sa-l cureti:
http://www.acesoft.net/download.htm
(nu e gratis, dar pentru ce-ti trebuie e bun. Dupa ce-l instalezi, te duci la "eraser settings" si bifezi toate casutele browserelor pe care le folosesti. Pe urma te duci la "option"
si debifezi "Load Track Erase..."
OK. In meniul principal "Erase".
Descarci pe asta si cureti registrii:
http://www.amltools.com/
(il deschizi debifezi "launch..."
- Scan - dupa ce termina dai "fix all".
Tot cu el te duci pe "Disk cleaner"
-Start - Delete selected

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de o reinstalare și mai șterge și fișierele de care nu ai nevoie.
Pa, pa.

| robert35 a răspuns:

Nu-i de la antivirus ancerca sa instalezi din nou win formateaza partitiile pe care an pc dezfragmenteaza hardul posibil sa ai un virus care nu ti la dectectat sper ca te-am ajutat

| DiannaDia a răspuns:

Reinsteazati Windows-ul! happy

| alinutz33311 a răspuns:

1.Pune windows XP
2.Sterge antivirusul
3.Incearca pe partitia windowsului sa instalezi doar progame

| Blackyuu a răspuns:

Reinsteazati windows-ul si sa stii ca nici antivirusul nu este asa de stralucit.

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Ce memorie RAM are pc-ul?

| Sicoe_Seby_1972 a răspuns:

Din cauza antivirusului merge asa