| heiii a întrebat:

pentru developarea pozelor din aparatul foto, cat ar fi pretul? adica in functie de poze, aparatul foto care ar fi pretul aproximativ?

P.S : nu am mai developat de ani buni.nu mai stiu cat >costa.big grin

3 răspunsuri:
| MascaDeCatifea a răspuns:

Hei! Developatul se plateste in functie de tipul filmului si marimea pozei (din ce mai tin eu minte).

| heiii explică (pentru MascaDeCatifea):

Asta am scris si eu in intrebarewinking dar voiam sa stiu cu aproximatie pretul. minimul si maximul pret.

| MascaDeCatifea a răspuns (pentru heiii):

Hartie Kodak Edge / Royal
lucioasa, mata
[9x13]cm 0.62 lei
[10x15]cm 0.75 lei
[13x18]cm 1.20 lei
[15x21]cm 1.50 lei
[20x30]cm 3.50 lei
[25x38]cm 5.00 lei