| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU pentru inceput as vrea sa va urez sarbatori fericite si tot ce va doriti, acum vine intrebarea mi-am facut un forum pentru serverul meu de cs nemuritorii.Idle.Ro si forumul http://nemuritoriidle.comze.com am o problema am creat forumurile din panoul administratorului si nu pot crea un topic nou pentru ca pur si simplu nu exista acel buton :)) ce sa fac ca sa apara?(app nici macar scrisul nu apare de la topic nou)

1 răspuns:
| trustbogdan a răspuns:

Trebuie sa intri in panoul administratorului si sa creezi de acolo Topicuri principale