| myangel_8969 a întrebat:

poate cineva sa imi explice si mie cum este cu apelurile primite din alta tara? adica daca cineva ma suna din italia, ma taxeaza si pe mine sau doar pe acea persoana care ma contacteaza?big grin multumesc!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, te taxeaza si pe tine cu 50% din tarif. Numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

Numai aceea persoana care te contacteaza!

Apache
| Apache a răspuns:

Serios? ok, recunosc asta nu stiam big grin

| gki1980 a răspuns:

Daca TU ai fi plecat din tara (cu cartea romaneasca in telefon) si te-ar suna cineva din Romania ati fi amandoi taxati,(taxa roaming) altfel, daca persoana respectiva e in afara tarii si te suna, iar tu esti in Romania, va plati doar el/ea!

| AliceIDK a răspuns:

Da, taxeaza si pe tine si pe acea pers ( poate ). Te taxeaza pe tine cu cativa euro. Te kiss

| HappyPebbles a răspuns:

Taxeaza ambele persoanehappy