| subz3ro a întrebat:

puteti sa imi dati un site de laptopuri ieftine cam intre 200-500 de lei! daca puteti ajutati-ma! va rog

Multumesc.Anticipat!

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

In bugetul mentionat gasesti laptop-uri foarte vechi si depasite moral. Nu te sfatuiesc sa iti cumperi un laptop asa de ieftin. Totusi pentru ce activitati vrei sa il folosesti?

| laptopnews a răspuns (pentru laptopnews):

Multumesc pentru fundita, dar nu mi-ai raspuns la intrebare! happy

| subz3ro explică (pentru laptopnews):

Pentru Jocuri pentru internet dar mi-am luat unul la 900 RON foarte bun cu 3 GB ram Procesor Intel 3. 01Ghz Windows 7 Ultimate merge perfect! orcim mersi ce draq faceam cu panarama aia de laptopt la 200 ron.

| laptopnews a răspuns (pentru subz3ro):

Cu placere! Sa il folosesti cu drag! happy

| subz3ro explică (pentru laptopnews):

MS

9 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Sa toci ceapa pe el sau ce vrei sa faci cu un laptop de 200 lei?

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/laptopuri-reducere.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| Ionut_Boiasu_1982 a răspuns:

Pe siteul http://laptopuriieftinenoi.com gasesti laptopuri ieftine, gasesti magazine care vand laptopuri second si refurbished incepand de la 599 lei sau noi incepand de la 899 lei.