| Giurgiuvesti a întrebat:

recent mi-am cumpar o unitate Myria la vreau sa va intreb ce jocuri imi merge pe aceasta unitate MB: ASROCK H81M-VG4 SK1150 H81 2DDR3 CPU:Intel core i3-4160 3,6 GHZ 3MB SK1150 HDD: HDD Toshiba DT01A CA050 500 GB 32 MB Sata3 OD:ASUS DVD-RW 24x Sata si Sistem de operare Linux Are placa video integrata dar o sa o schimb si ce placa imi recomandati.Domnu' acela de la magazin a zis ca imi merge Assasin Creed Revelations pe low(minimum a zis el), Call of duty 4 modern warfare etc...

1 răspuns:
| FatUglyVirgin a răspuns:

O sa-ti mearga poate assassin creed 1, 2 pe low cu integrata rolling on the floornici o sansa revelations