| unexemplu a întrebat:

Bună ziua, recent mi-am cumpărat un pc nou, o zi a mers ok, apoi daca vreau să mă joc CsSource sau ceva mai mare chiar pe grafia mica, după 5-10 își dă restart singur, știe cineva ce poate avea? Menționez ca e calculatorul nou, driverele le -am instalat cu cd primit de la ei temperatura e ok ( 40 c). Specificațiile pcului :
MB: ASROCK A58-VG3+ A58 2DDR3 4SATA2
CPU: AMD A4 2X 4020 3, 4 GHZ 1MB
MEM: MICRON 4GB DDR3 1600 CL11
HDD: TOSHIBA DT01ACA050 500 GB 32 MB SATA3
OD : DVD-RW ASUS 24X SATA
CASE : MIDDLETOWER 500W

Am avut sistem linux băgat de la ei, apoi am schimbat pe Windows 7 dupa 2 ore ce l-am cumpărat, cum am zis, o zi mergea bine.
Am cumpărat de la Media Galaxy.

Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Sursa petarda!
Fa rost de una pentru proba sa vezi daca mai face asa.
http://www.pcgarage.ro/surse/segotep/sg-400a/

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa mai luati pleznitori de ASROCK si calculatoare gata facute...

| DryIce a răspuns:

Cum sa fie 40 grade temperatura? laughing Cand il pornesti e 32 grade si in 30 secunde urca la 65 si sta acolo la orice procesor. Cand e in sarcina urca si la 75 grade, care e normal.

| unexemplu explică:

Un atx 300wPNR e bun? l-am gasit in pcul mai vechi.