| TaviONE a întrebat:

Buna TPU.ro! Am o tableta Allview Alldro SPEED 3 DUO am incercat sa o pornesc de 15 ori si se blocheaza la robotelul alb am apasat si butonul de reset dar la fel face, ce pot sa fac sa o fac sa porneasca, fara sa o aduc la setariile din fabrica?

Răspuns Câştigător
| Alextusent a răspuns:

Conecteaza la un pc(dupa ce ai instalat avg antivirus dupa idownload.ro) si cand laptopul a depistat tableta intra la mycomputer, da clic dreapta pe tableta depistata de pc si selecteaza scan with avg.Programul va incepe sa scaneze memoria tabletei si trebuie sa-ti gaseasca unul-mai multi virus/i si programul iti va da voie sa il stergi. Dupa deconecteaza tableta de la pc si aprindeo din nou, acum trebuie sa functioneze.