| Kingu11 a întrebat:

Buna TPU.ro! Am windows 10 si acum o saptamana bootarea se realiza foarte repede, acum se realizeaza greu. De ce? TIn sa mentionez ca am instalat doar steam cu un joc de 3 gb si am 4 gb ram.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recent mi-am cumparat si eu un laptop (tot cu windows 10 si 4gb) am instalat cateva jocuri ( 100gb) pe el si ii lua ceva timp ca sa se deschida asa ca m-am dus la (click dreapta pe bara de jos ) TaskManager --> Start-up si de acolo am dezactivat ce nu imi trebuia acum se deschide la fel de repede ca inainte