| fancullo a întrebat:

scuzati de categorie dar e urgent sad stiu ca e o intrebare ft ciudata dar am un un PC (Notebook)-Samsung 300E4A/300E5A/300E7A.vreau sa-mi fac niste poze si nu gasesc nici o camera cu care sa-mi fac pozele acelea,,, chiar nu stiu ce camera web sa folosesc, nu ma pricep prea bine...va rog mult ajutati-ma sad dau fundasadmentionez, ca vreau sa trimit pozele unui prieten sad

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ca sa-ti faci poze intra aici ->>> CAMERA FOTO ONLINE http://www.cameroid.com/snap.php (click pe ''Allow'') Ai si efecte pentru poza in dreapta.
SAU Intra aici http://neave.com/webcam/ Click pe -> Ready? Smile! apoi click pe -> ALLOW din mijlocul paginii si cu sagetile stanga/dreapta alegi efectele... Enjoy!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind iesi pe usa, este o camera in dreapta. Poate reusesti acolo, nu la Dragoste si sex.

| fancullo explică (pentru anonim_4396):

Mi se pare ca mi-am cerut clar scuze mai sus straight face daca vrei sa ma ajuti ajuta-ma nu fa circ de 2 lei aici, cand am zis ca vreau sa trimit pozele unui prieten vroiam sa zic unui prieten pe care il iubesc si cu care as putea sa fiu impreuna daca ii trimit amaratele astea de pozehappy o seara buna in continuare

| anonim_4396 a răspuns (pentru fancullo):

Nici eu nu vreau circ, vreau doar sa respectam categoriile si regulamentul, respectindu-ne astfel, unii pe altii.Mult noroc.

| fancullo explică (pentru anonim_4396):

Ok,deci sa inteleg ca nu stii ce camera web sa folosesc? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru fancullo):

Lucica,nu este domeniul meu" forte", dar vreau sa intelegi ca nu poti merge la farmacie si sa ceri electrozi de sudura pentru fier.Intelegi?

| fancullo explică (pentru anonim_4396):

What?