| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati-ma pentru categorie crying!
Am facut cea mai mare prostie crying >= mi-am schimbat link-ul de la facebook [ este a II-a oara ] si am scris numele prietenului, acum m-am despartit de el si actualul este gelos!
Acolo unde mi-am schimbat datile trecute link-ul de la facebook nu imi mai arata cum era inainte straight face, nu mai pot sa-l schimmbb crying(! Ce sa fac? Stiti voi alta cale? E foarte urgenttt!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Greseala se plateste, mai ales la Dragoste si sex.

| PamPamPaaaam a răspuns (pentru anonim_4396):

La cat de folositor mi-este raspunsul tau sigur iti voi da funda.
Ma bine nu raspundeai.

| anonim_4396 explică (pentru PamPamPaaaam):

Pe mine nu ma intereseaza funda.

| PamPamPaaaam a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci nu mai comenta aiurea ca nu ajuti pe nimeni straight face

| scumpikxa a răspuns:

Sterge-ti facebookul si fa-ti unul nou.