| Ionuţ_Emilian_1998 a întrebat:

Am si eu o mica mare problema. Am un incarcator tampit la laptop si uneori imi face figuri gen il bag in priza face contactul se aprinde ledul de pe acumulator iar dupa aceea se stinge. Nu face mereu asa destul de rar. De la ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti exact, poate fi de la priza, de la incarcator sau de la laptop, undeva se face intrerupere la circuitul electric.
Pentru a vedea exact unde este defectiunea incearca, pe rand, cu alta priza, alt incarcator si alt laptop.