| Razor4free a întrebat:

Buna TPU (scuze pentru categorie)! Windows 8 merge pe un laptop Asus K50IJ?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ai destul spațiu, da, se poate instala fără probleme.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Da,se poate functiona Windows 8 pe laptopul Asus K50IJ! Verificati setarile de compatibilitate si dati proba de compatibilitate!

| al3xander a răspuns:

Dupa specificatiile de aici http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/K50IJ/#specifications da functioneaza. acum depinde de procesor, vad ca este si o varianta cu procesor single-core si ar putea functiona mai greu. iti recomand sa instalezi windows 8 pe x86 (32 de biti) pentru o performanta mai buna.

| CălinPL a răspuns:

Nu cred.sorry sad.

| BMadalin1992 a răspuns:

De cat are:
placa video
RAM
procesor
Hard Disk
Astept raspunsul tau