| PisicaDragutza3 a întrebat:

Se poate filma cu camera de la calculator? As vrea sa filmez un joc.Mentionez ca nu imi merge sunetul dar pe jocul ala, poti sa scrii si sa-ti apara, va rog mumos, spuneti-mi daca se poate si cum, pupici!

2 răspunsuri:
| AlcolicSmile123 a răspuns:

Nu poti. Incearca cu Hypercam 3 dar face putin lag la jocuri multiplayer. Fraps -ul e destul de bun.

| Fineas666 a răspuns:

Nu se poate filma cu camera de la calculator, sunt programe speciale care fac asta... de ex Fraps