| Claudettee a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum as putea sa`mi instalez cablul de date la telefonul Samsung dual sim c3222. Funda!

Răspuns Câştigător
| Luc1aNN a răspuns:

Du-te la Setarile telefonului, "Conectivitate" apoi "Cablu USB" si bifeasa Stocare date[de masa] Si PC-ul ti-l va recunoaste instantaneu fara a fi nevoita sa mai instalezi ceva.

| Claudettee explică (pentru Luc1aNN):

Am rezolvat. Multumesc mult. Eu nu bifasem stocare in masa. Aveam bifat altceva.

2 răspunsuri:
| Roibu a răspuns:

Nu trebuie program pentru Cablu de date, cablu de date este un fel de incarcator pentru a fi folosit in mod direct pentru pc.
Conectezi Cablu de date la telefon si la unitate.
Daca nu te descurici poti sa mergi la un magazin de la care ai cartela/abonamentu si iti pot arata este gratis nu te costa nimic.