| Xemnas a întrebat:

Stie cineva cum imi schimb numele la Yahoo Messenger?(fara sa-mi fac alt cont). Funda cel mai rapid raspuns.

Răspuns Câştigător
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ Se poate schimba doar numele care apare la alti cand le scrii, daca dai click pe tine, si la contact details, dar in rest id-ul, nu se mai poate modifica.

4 răspunsuri:
| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Poti sa schimbi doar numele care le apare altora cand le scrii, dai la contact details dar altfel id-ul nu se poate modifica

| NaruToNR1 a răspuns:

Nu merge

| reason20 a răspuns:

Click dreapta pe numele tau si dai contact details! Baftawinking

| AnaMary95 a răspuns:

Nu iti poti schiba nickname-ul... daca te referi sa iti schimbi numele tau real da, mergi pe yahoo.com, du-te la settings si o sa te descurci...