| Dana_8990 a întrebat:

stie cineva cum pot sa resetez telefonul Alcatel OT 807D? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| iubitic a răspuns:

Apasa in acelasi timp,cu telefonul oprit,tastele# si cea de pornire a telefonului,vei fi intrebat"Toate datele, vor fi sterse, continuati? Daca apesi pe yes, va apare mesajul"Formatting flash, please wait.Telefonul va porni automat, cand operatia e gata.Nu apasa pe butoane si nu scoate acumulatorul, in timpul acestei operatii.Bafta!