| HappyAngel16 a întrebat:

Stiti de ce nu merge sa-mi pun poza de profil pe twitter? Adica selectez poza, iar ei imi spun ca n-am selectat nicio poza..ma puteti ajuta? Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Buna,posibil sa nu fie formatul acceptat de twiter,fii mai atent(a) la acest aspect, apoi prea multe tenttive de introducere a ceva, in mod repetat in ori ce site si neacceptat de regula duce la auto apararea acestuia prin a te ignora, lasa o pauza de citeva minute si apoi reincearca, altfel poti fi ignorat chiar si o zi.Succes.