| Skylimit a întrebat:

Stiti o alternativa pentru Sony Vegas? (orice numai sa nu fie gratuita pentru ca alternativele gratuite nu sunt bune de nimic, desigur sunt free dar eu am nevoie de ceva cu "putere" nu copie ieftina de movie maker) Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Adobe Premiere Pro
Lightworks
Pinnacle Studio
Corel VideoStudio
Cyberlink PowerDirector

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Open Shot. Instalează mai întâi Ubuntu (Linux) care e și el gratis. happy

| Skylimit explică (pentru anonim_4396):

Dom'le... cu tot respectu' eu am specificat ca nu vreau nici un program free. P.S. am incercat si Open Shot cand aveam Linux, bullshit.