| Coconut a întrebat:

Stiu ca era un site unde scriai ceva in romana de exemplu si apoi alegeai cu ce accent sa fie citit adica in engleza, germana, franceza, etc. Adica nu iti traducea, doar schimba accentu si iesea foarte amuzantlaughing. Stie cineva cum se numea acel site? Multumesc anticipat. Funda +Vot.

1 răspuns:
| Ðean a răspuns:

Poţi face asta şi cu http://translate.google.ro/ - scrii ce vrei, apeşi traducere în ce limbă vrei, şi apoi ai un buton cu un logo (audio) jos în dreapta, îl apeşi şi gata.