| ArmY007 a întrebat:

Buna
Cine stie niste site-uri/videouri care m-ar putea ajuta sa invat mai bine matematica, romana, fizica, franceza, engleza
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Pai franceza si engleza iti spun eu cum poti invata-poti sa cauti pe net learn french sau learn english si iti dau tot vocabularul, iar pentru gramatica, si pe asta o gasesti pe net, sau daca vrei, exista carti gen, frnaceza fara profesori, sau engleza-simplu si repede, la biblioteca sau de cumparat cum vrei, si aici e un link care iti arata gramatica franceza http://www.youtube.com/watch?v=I7SgUKAfwX0, la romana poti -daca ai probleme la comentarii sa citesti carti despre asa ceva, si gramatica, exista si carti cate vrei de genul asta, iar la mate si fizica. ei bine, aici poti invata doar facand probleme... sper ca te-am ajutat, si succes!