| alexandra46 a întrebat:

sunt admina la o pagina pe facebook, si pentru a edita poze eu am descarcat doar photoscape nu ci photoshop si nu stiu cum sa pun pe poze "bula". Ma poate ajuta cineva cu mai multe detalii. !

2 răspunsuri:
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Daca ai tableta sau telefon cu android,ceva,descarcati aplicatia Aviary.e numai buna, poti sa scrii pe poza orice vrei, are efecte, e numai buna. daca nu, incearca sa vezi daca poti sa o downloadezi de pe calculator..succes happy daca vrei neaparat cu programul ala, nu pot sa te ajut, sper sa te ajute cineva

| Annyya a răspuns:

Uite aici cateva modele: http://comenzilaperfectie.blogspot.ro/
Anunta-ma daca mai vrei. :)