| marylaza13 a întrebat:

Sunt din maramures-craciunesti si caut o camera foto/video Nikon, sau ori de care dar sa fie groasa nu subtire, la maxim de 500 de lei. multumesc! Lasati-mi link de unde sa cumpar!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| titigreaca a răspuns:

Http://www.mediagalaxy.ro/......inch-negru asta e foarte buna asta vreau sa mi-a iau si eu da inca n-am suficienti bani mai imi trebuie 800 de mi

3 răspunsuri:
| vioreltt a răspuns:

SAlut!

Cai daca vreau o camera gorasa (DSLR/SUPERZOOM) acelea sunt de la 700 lei in sus Cele compacte sunt de la 200 de lei in sus! Eu iti recomand Nikon S2600 Filmeaza 720p si face poze de calitate superioara!

| marylaza13 explică (pentru vioreltt):

Da-mi link de unde sa cumpar din asta de la 700 de lei. Sunt chiar foarte interesat de astea.

| marylaza13 explică:

Nu avem moll laughing))))